....Has anyone heard of that diet thing where they deliver three meals a day right to your house? It's $15 per day. I'm wondering if it's worth it.
But how do you learn to eat correctly? :shrug: And wouldn't there be a lot of preservatives? I bet you have to take vitamins with all that pre-packaged food.